Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Crucial 8GB DDR4 2666

Kodi i produktit:
230472
E dedikuar për:
Për Workstation, për desktop PC
EAN:
649528780010
Frekuenca operuese [MHz]:
1 300
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial është një prodhues i njohur botërisht për memorie operuese dhe SSD-të. Tani sjell në treg DDR4 UDIMM. Memorie me kapacitet 8 GB për pajisjet UDIMM. Me timing CL19 dhe aftësi vepruese 1.2V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për Workstation, për desktop PC
EAN:
649528780010
Frekuenca operuese [MHz]:
1 300
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT8G4DFS8266
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
13. 2. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE