Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Kingston 4GB DDR4 2400

Kodi i produktit:
228840
E dedikuar për:
Për Workstation, për desktop PC
EAN:
740617273915
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston ka qenë gjithmonë një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e moduleve të memories. Për shkak të cilësisë dhe besueshmërisë së tyre, shumë prodhues të njohur kompjuterësh përdorin modelin e Kingstonit. Për të zgjeruar kapacitetin e kujtesës operative desktop / server, Kingston ofron modulin e memories të llojit DDR4. DDR4 ka një kapacitet prej 4 GB dhe funksionon me frekuencë deri në 2400 MHz. Memoria gjithashtu ka CL17 timing dhe funksionon nën 1.2V voltazh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për Workstation, për desktop PC
EAN:
740617273915
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR24N17S6/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE