Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie RAM Kingston HyperX Fury Black, 16GB DDR4, 3200 MHz

Kodi i produktit:
233428
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617278163
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston ka qenë gjithmonë dhe vazhdon të mbetet në mesin e prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të moduleve të memories. Në sajë të cilësisë së lartë dhe besueshmërisë, shumë prodhues të mirënjohur të kompjuterave përdorin memoriet e Kingston-it. Kingston HX432C18FB / 16 vjen me një performancë të lartë dhe mbi të gjitha një modul memorie të shpejtë të llojit DDR4 nga seri HyperX Fury. Posedon kapacitet prej 16GB me një frekuencë të lartë operuese prej 3200 MHz. Dizajni i memories është jo-ECC. Trajton kohën CL18, ka 1,2 V dhe përmban ftohës adekuat.

Vlerësimet

Produkt Perfekt !
Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617278163
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX432C18FB/16
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
18+
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE