Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

RAM memorie Kingston 8GB

Kodi i produktit:
190577
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172536966
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar kapacitetin e memories së kompjuterit tuaj, vjen kjo RAM memorie me kapacitet 8GB, e cila është dizajnuar për të operuar në frekuenca deri 1600 MHz. Kjo memorie menaxhon fazat CL11 në një tension prej 1.5 V. Përmirëson parametrat e kompjuterit dhe rrit kapacitetin dhe frekuencat operuese. E gjitha kjo duke shfrytëzuar më pak fuqi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
7406172536966
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KCP316ND8/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
10 Maj 2016
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE