Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC Back-UPS 500VA AVR

Kodi i produktit:
149833
EAN:
7313043073652
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC
Përmasat [mm]:
115 x 185 x 213

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back-UPS 500VA AVR është një UPS me dizajn klasik, i cili është i destinuar për përdorim nga kompjuterët shtëpiakë. Është i projektuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50 / 60 +/- 3 Hz. Performanca e këtij modeli është 390W dhe 700VA. Ofron mbrojtje nga tensioni i lartë në rast të ndërprerjeve të papritura të energjisë. Dimensionet e këtij UPS-si janë 213 x 185 x 115 mm dhe vjen me një peshë prej 5.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043073652
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
500
Fuqia [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BX500CI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
8
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
3
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
115 x 185 x 213
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja APC Back-UPS 500VA AVR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE