Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC Back-UPS 700VA, AVR, IEC

Kodi i produktit:
166662
EAN:
7313043158038
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back-UPS 700VA është një UPS me dizajn klasik, i cili është i destinuar për përdorim nga kompjuterët shtëpiakë. Është i projektuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50 / 60 +/- 3 Hz. Performanca e këtij modeli është 390W dhe 700VA. Koha e karikimt të integruara arrin në 6 orë. Ky UPS ofron mbrojtje nga mbitensioni dhe posedon një ekran LED për të treguar gjendjen e baterisë, mbitensionin dhe funksione të tjera të cilat do të mund t'i shihni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043158038
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
700
Fuqia [W]:
390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BX700UI
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
115 x 200 x 256
Pesha [kg]:
6
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja APC Back-UPS 700VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE