Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

APC Back-UPS 700VA, AVR

Kodi i produktit:
166663
EAN:
7313043157734
Numri i prizave:
3+
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 
Ju kurseni : 5.00   (4%)
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back-UPS 650VA vjen me dizajn klasik, i destinuar për kompjuterë të shtëpive tuaja. Është i projektuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50/60 Hz +/- 1Hz. Performanca e këtij modeli është 325W dhe 700VA. Koha e karikimit të integruar të baterisë arrin në 6 orë. Gjithashtu, posedon edhe një ekran LED ku do të mund të shihni gjendjen e baterisë, mbitensionin dhe një sërë funksionesh të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043157734
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
700
Fuqia [W]:
390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BX700U-FR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
3+
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
115 x 200 x 256
Pesha [kg]:
6
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja APC Back-UPS 700VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE