Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC Back-UPS 950V, AVR

Kodi i produktit:
166665
EAN:
7313043159714
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back-UPS 950VA është një UPS me dizajn klasik, i cili është i destinuar për përdorim nga kompjuterët shtëpiakë. Është i projektuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50 / 60 +/- 3 Hz. Performanca e këtij modeli është 390W dhe 700VA. Koha e karikimt të integruar arrin në 8 orë. Ky UPS ofron mbrojtje nga mbitensioni dhe posedon një ekran LED për të treguar gjendjen e baterisë, mbitensionin dhe funskione të tjera të cilat do të mund t'i shihni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043159714
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
950
Fuqia [W]:
480
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BX950U-FR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
8
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
130 x 215 x 336
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja APC Back-UPS 950V edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE