Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC Back-UPS CS 350E

Kodi i produktit:
20840
EAN:
7313040163424
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Teknologjia:
Off-line
Prodhuesi:
APC
Përmasat [mm]:
165 x 91 x 283

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 
Ju kurseni : 22.00   (15%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e njohur e pajisjeve UPS APC - Back UPS kësaj radhe vjen përplot me inovacione të reja. Ky UPS ofron mbrojtje maksimale nga tensioni i lartë në rast të shkëputjeve të papritura të energjisë. Mund të mbrojë të gjithë pajisjen tuaj, përveç PBX, fax, DNS. Bateria e këtij UPS-i është lehtësisht e zëvendësueshme dhe është tejet e sigurt. Ofron garanci prej 2 vitesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313040163424
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
350
Fuqia [W]:
210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK350EI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
4.7
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
18.1
Lloji:
Mini tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Bardhë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
165 x 91 x 283
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Off-line
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja APC Back-UPS CS 350E edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE