Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Back ES Green, 550VA

Kodi i produktit:
213951
Bateri të zëvendësushme :
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Teknologjia:
Off-line
Prodhuesi:
APC
Pesha [kg]:
5,91

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 
Ju kurseni : 5.00   (4%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njësia UPS iu ofron siguri ndaj mbivoltazhës në pajisjet e tuaja dhe në të njëjtën kohë shërben si kuti e rrymës emergjente për të mos iu djegur ato. Ka rrymë 330 Watts / 550 VA, rimbushet për 24 orë, ka portet USB, NEMA 5-15P, 4x NEMA output dhe portin RJ45. Madhësia e saj është 88 x 180 x 302 mm dhe ka peshë 5.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të zëvendësushme :
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
550
Fuqia [W]:
330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BE550G-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
24
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
3,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
12,4
Lloji:
Kompakt
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
178 x 305 x 89
Pesha [kg]:
5,91
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Off-line
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja UPS APC Back ES Green edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE