Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC - UPS i rrymës për kompjuter Smart-SRT 8000VA, 230V

Kodi i produktit:
210749
EAN:
7313043043198
Numri i baterive:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

5853.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 487.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS bateri e rrymës "Smart-SRT 8000VA" vjen me fuqi .8 kW / 8 kVA. Është konvertues online i dyfishtë. Brenda saj mban një bateri e krijuar nga plumbi dhe acidi me elektrolite. Mbushet brenda 1.5 orëve. Jetëgjatësia e saj është 3 deri në 5 vjet. Platformat : port RJ-45 serial , Smart-Slot, portin USB.Vjen me kartelën e rrjetit për menaxhim në Web / SNMP, kabllon e USB-së dhe kontrolluesin e temperaturës. Madhësia e saj është 432 x 263 x 715 mm dhe pesha e saj është 111.82 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043043198
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1, 3:3
Fuqia [VA]:
8 000
Fuqia [W]:
8 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRT8KXLI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
1,5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14.5
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
10
Përdorimi:
Qendra të dhënash, server
Përmasat [mm]:
263 x 432 x 715
Pesha [kg]:
111,82
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja APC - UPS i rrymës për kompjuter Smart-SRT 8000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE