Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri CyberPower UPS 3000VA / 2700W

Kodi i produktit:
200788
EAN:
4712364143625
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,254.50 
Ju kurseni : 101.00   (8%)
1153.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 96.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo bateri vjen me një kapacitet prej 3000VA / 2700W, ekran tregues LCD, përdoruese e 6 specifikimeve me bateri 12 V / 9 AH. Koha që vepron me ngarkesë të plotë arrin në 3 minuta, me gjysmë ngarkese 10 minuta, arrin të mbushet me energji për 5 orë dhe ka mbështetje për filtrimin EMI / EFI. Interface: 1 RJ11 / RJ45, 1 x 232, 1 USB, 8 IEC C13 C19 IEC 1, 1 EPO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364143625
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OL3000ERTXL2U
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Lloji:
Rack, Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
6
Numri i prizave:
9
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
88 x 433 x 600
Pesha [kg]:
31
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
2 grupe të pavarura të sloteve, EPO, kohëzgjatje më të lartë për ruajtjen e të dhënave rezervë

Bashkangjitja Bateri CyberPower UPS 3000VA / 2700W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE