Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Fortron UPS Nano 800

Kodi i produktit:
161270
EAN:
4711140484785
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
3.1
Përmasat [mm]:
82,5 x 207 x 228

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri rezervë Forton FSP Nano 800 është bateri me madhësi kompakte, që posedon 2 priza Schuko me fuqi 480 W / 800 VA / 12 V / 9AH. Bateria ka mbrojtjen për parandalimin e qarkut të shkurt elektrik i cili dëmton pajisjet e tua, mundësi karikimi dhe shkarkimi, mbrojtje termike. Parametrat e pajisjes janë 228 x 82.5 x 207 mm dhe pesha e saj është 3.1 kg. Për personat që përdorin këtë pajisje funksionet e saj janë shumë të lehta dhe instalim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140484785
Fuqia [VA]:
800
Fuqia [W]:
480
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF4800305
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
15
Lansuar:
16 Tetor 2014
Lloji:
2x prizaTower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
82,5 x 207 x 228
Pesha [kg]:
3.1
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Off-line

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE