Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri mbështetëse APC Smart-UPS LCD 2U

Kodi i produktit:
89165
EAN:
7313042847582
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
LAN, USB
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

867.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria mbështetëse APC Smart-UPS 1500VA (SMT1500RMI2U) ofron mbrojtje të avancuar të energjisë për serverë dhe pajisje të rrjeteve, në mënyrë që të krijoj një ambient të sigurtë për të dhënat tuaja të rëndësishme në rast të shkyqjes nga rryma. Ky burim është i dizajnuar për një mbështetje prej 230V. Mbështetja e energjisë e këtij modeli është 100W / 1500VA me një frekuencë prej 57Hz. Po ashtu ka një interface LCD e cila ju ofron informacione të qarta në gjuhë të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042847582
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMT1500RMI2U
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
7,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
26.5
Lansuar:
19 Maj 2011
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
432 x 89 x 457
Pesha [kg]:
28,64
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
LAN, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja Bateri mbështetëse APC Smart-UPS LCD 2U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE