Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri mbështetëse APC Smart-UPS SRT

Kodi i produktit:
187610
EAN:
7313043176308
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Online
Pesha [kg]:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

1647.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 137.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar mbrojtje të avancuar të serverëve dhe rrjetit tuaj, ju prezantojmë baterinë mbështetëse APC Smart-UPS 2200VA SRT. Kështu, të dhënat tuaja janë plotësisht të mbrojtura në rast të çkyqjes nga burimi juaj i energjisë. Në rast të kësaj, ju mund ta përdoni këtë sistem software që ta ndalni kompjuterin në mënyrë të sigurtë. Kjo pajisje është e dizajnuar për një mbështetje prej 230V si dhe 1980W / 2200VA. Falë funksionalitetit të avancuar, ju mund të largoni pjesët e parëndësishme, gjë e cila rezulton në ruajtjen e kapacitetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043176308
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
2 200
Fuqia [W]:
1 980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRT2200XLI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
3.9
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11.6
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Datová centra, Server
Pesha [kg]:
25
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja Bateri mbështetëse APC Smart-UPS SRT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE