Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri mbështetëse APC Smart-UPS SRT

Kodi i produktit:
187610
EAN:
7313043176308
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

1739.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 144.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar mbrojtje të avancuar të serverëve dhe rrjetit tuaj, ju prezantojmë baterinë mbështetëse APC Smart-UPS 2200VA SRT. Kështu, të dhënat tuaja janë plotësisht të mbrojtura në rast të çkyqjes nga burimi juaj i energjisë. Në rast të kësaj, ju mund ta përdoni këtë sistem software që ta ndalni kompjuterin në mënyrë të sigurtë. Kjo pajisje është e dizajnuar për një mbështetje prej 230V si dhe 1980W / 2200VA. Falë funksionalitetit të avancuar, ju mund të largoni pjesët e parëndësishme, gjë e cila rezulton në ruajtjen e kapacitetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043176308
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
2 200
Fuqia [W]:
1 980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRT2200XLI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
3.9
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11.6
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Qendra të dhënash, server
Pesha [kg]:
25
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja Bateri mbështetëse APC Smart-UPS SRT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE