Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri për furnizim me energji elektrike CyberPower CPS1500PIE 1500VA/1050W

Kodi i produktit:
214228
EAN:
4712364141904
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

452.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberPower CPS1500PIE është një sistem energjie emergjente që shërben si një rezervë kur sistemet normale dështojnë. Ai është i përshtatshëm për pajisjet shtëpiake, sistemet e zyrës, bankat, tregtinë dhe pajisjet industriale. Nuk është i zhurmshëm, nuk ka nevojë për karburant, ka një rregullim automatik të tensionit (AVR) dhe jep tension të pastër sinusoid me fuqi 1500VA / 1050 W. Ka një bllok terminal, dy porte hyrës Schuko. Ofron opsione të shumta të fuqisë DC - si dhe dy bateri 12V janë të mjaftueshme (Tensioni i baterisë: minimum 12V). Dimensionet e stabilizatorit janë: 206 x 325 x 261 mm dhe ka peshë prej: 16.4kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364141904
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CPS1500PIE
Lloji:
Tower
Ngjyra:
E verdhë
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
EPS
Përmasat [mm]:
206 x 325 x 261
Pesha [kg]:
16,4
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
AVR, Line-interactive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE