Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri UPS APC Smart-UPS X 3000VA Rack / Tower LCD 2U

Kodi i produktit:
133267
EAN:
124241213232323
Numri i baterive:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

2026.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 168.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS APC Smart-UPS X 3000VA Rack / Tower LCD ofron mbrojtje të avancuar për serverët dhe pajisjet e rrjetit dhe ndihmon për të krijuar një mjedis të sigurt për të dhënat tuaja të rëndësishme në rast të ndaljes së befasishme të rrymës. Ky UPS është projektuar që të jep një tension prej 230V (voltazha është 160 -286 V), 50/60 Hz / -3 Hz dhe ka prizë IEC320 C14. Furnizimi me energji i modelit është 2700 W / 3000 VA rrymë të jashtme me 230V me një frekuencë prej 47Hz -63. Rikarikimi i baterisë zgjat deri në 3 orë. Dimensionet e pajisjes janë 178 x 432 x 483 mm dhe një peshë prej 38.64 kg. Ky model vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
124241213232323
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMX3000HV
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
6.3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
18+
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
10
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
178 x 432 x 483
Pesha [kg]:
38,6
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja Bateri UPS APC Smart-UPS X 3000VA Rack / Tower LCD 2U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE