Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri UPS Fortron NanoFit 600, 600 VA

Kodi i produktit:
228816
Fuqia [VA]:
600
Fuqia [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF3602301
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NanoFit UPS është një pajisje kompakte që siguron mbrojtje të shkëlqyeshme kundër mbitensionit dhe maksimumeve. NanoFit do të sigurojë një furnizim të qëndrueshëm me energji në rast të një dështimi të rrymës, duke ju lejuar të ndalni kompjuterin e lidhur në mënyrë të sigurt. Kontrolli i tij i integruar i mikroprocesorit garanton besueshmëri të lartë. Bateria ka furnizim me energji rezervë Fortron NanoFit 600, energji 600VA / 360 W, tension 220-230/240 V, teknologji off-line, 6 priza (lloji Schuko), 2 porta USB USB 5V / 1A (maks.), tregues LED , simulim sinusoidal, kontroll të shkëlqyeshëm të mikroprocesorit për besueshmëri të lartë, rimëkëmbje automatike, funksion të filtrimit të ftohtë (pa lidhje të energjisë), instalim dhe funksionim të thjeshtë dhe të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia [VA]:
600
Fuqia [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF3602301
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
6
Përmasat [mm]:
305 x 158,5 x 95
Pesha [kg]:
2,6
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Off-line

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE