Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Fortron FSP FP 1000 1000 VA

Kodi i produktit:
166319
EAN:
4711140487649
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
8,2
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
117.50 
Ju kurseni : 1.00   (1%)
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ndihmon në mbajtjen në punë të pajisjeve tuaja derisa të keni mundësi ti fikni. Problemet pas humbjes së energjisë elektrike ofrojnë hapsirë kohore në mënyrë që përdoruesit të kenë mundësi të ruajnë dhe të përfundojnë procesin e punës dhe të ndalin pajisjen e tyre. Fortron FSP 1000 ofron një pajisje që lehtë mund të bartet kudo dhe zë shumë pak hapsirë. Për ta lidhur me pajisje të ndryshme elektrike, përmbanë katër hapsira që mund të shfrytëzohen. Pajisja është e ndërtuar me një palë bateri 12V / 7Ah që kanë kohën e mbushjes 4-6 orë me 90% kapacitet. Kjo pajisje njofton përdoruesin në dy raste të ndryshme: Drita LED që tregon kohën kur mbushet dhe kohën kur përdoret bateria. Dimensionet e pajisjes janë 320 x 130 x 182 mm dhe peshon 8.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140487649
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF6000601
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
0.5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
7,5
Lloji:
4x prizaTower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Frekuencë interaktive

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE