Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie CyberPower BRICs Series II SOHO / 420W, LCD

Kodi i produktit:
192781
EAN:
4712856271225
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 20.00   (15%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberOiwer BRICs Series II SOHO 700VA / 420W është një furnizues energjie me dizajn kompakt si dhe me një ekran LCD ku shfaqen informacine të ndryshme për gjendjen e këtij furnizuesi. Ju do të mund të lidhni këtë pajisje me kompjuterin tuaj përmes portit USB. Kjo pajisje do të jetë një ndihmë shumë e madhe që të mbroni rrjetine pajisjeve tuaja nga dëmtimet e ndryshme dhe humbja e energjisë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712856271225
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
700
Fuqia [W]:
420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BR700ELCD-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
1,5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
6
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
166 x 118 x 288
Pesha [kg]:
5,3
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, USB për karikimin e pajisjeve celulare

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE