Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Furnizuesi UPS Eaton Ellipse 850 IEC

Kodi i produktit:
131260
EAN:
7431724376486
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
260 x 82 x 285

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e re e furnizimeve të pandërprera të energjisë elektrike UPS nga Eaton Ellipse PRO ofron një furnizues kompakt dimensional UPS me LCD që tregon informacion të rëndësishëm në lidhje me statusin dhe vlerat e matura. Përveç kësaj, me ndihmën e tij mund të jetë shumë e lehtë për ta vendosur pajisjen. Forma e tyre e rrafshët e qëllimshme lejon instalimin e lehtë në çdo mjedis zyreje. Kjo lejon vendosje vertikale dhe horizontale, por edhe mund të ngjitet në kornizë 19" 2U. Zbatueshmërinë e tij, megjithatë, me siguri do ta gjeni jo vetëm në zyrë, por edhe në shtëpi. Sa i përket efikasitetit energjetik dhe funksionit, EcoControl (Models USB) ju ofron dizajn të ri që do të sjellë kursime të energjisë në krahasim me gjeneratat e mëparshme të UPS.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724376486
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
850
Fuqia [W]:
510
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELP850IEC
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lansuar:
20 Qershor 2013
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
260 x 82 x 285
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja Furnizuesi UPS Eaton Ellipse 850 IEC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE