Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gjenerator energjie Eaton 5SC 1000i, 1000VA 5SC1000IR

Kodi i produktit:
211785
EAN:
7431720883216
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

661.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 55.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

5SC përmban një ekran LCD të integruar që tregon statusin në kohë reale dhe rezultatet e matjes, duke plotësuar linjën UPS të furnizimit me energji. Ngarkesa e UPS është 1000 VA / 700 W. Dimensionet kompakte të këtij UPS janë të përshtatshme për instalim në kabinete të vogla (modele raft) ose integrim të lehtë në hapësirë ??të mbyllur (modele të pavarura të kullës) siç janë terminalet, ATM-të, dhe makinat e biletave. Përdor teknologjinë line-interaktive me frekuencë të lartë me dalje sinusoidale të pastër. Bazat e hyrjes / daljes: 1 x IEC-320-C14 / 8 x IEC-320-C13. Ndërfaqja: 1 port USB + 1 port serik RS-232 dhe kontakte rele (portet USB dhe RS-232 nuk mund të përdoren në të njëjtën kohë) + 1 bllok terminali ROO dhe RPO, vend i caktuar për komunikim - kartë rrjeti ose kartë rele. Përmasat e këtij UPS janë: 86.2 x 440 x 405. Pesha: 14.96 kg. Madhësia: 2U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720883216
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5SC1000IR
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
440 x 86,2 x 405
Pesha [kg]:
14,96
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Veçori tjera:
Ekran LCD, slot për karta

Bashkangjitja Gjenerator energjie Eaton 5SC 1000i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE