Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Stabilizator CyberPower, CPS1000E, 1000VA/700W

Kodi i produktit:
214227
EAN:
4712364141898
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberPower CPS1000E është një sistem energjie emergjente që shërben si një rezervë kur sistemet normale dështojnë. Ai është i përshtatshëm për pajisjet shtëpiake, sistemet e zyrës, bankat, tregtinë dhe pajisjet industriale. Nuk është i zhurmshëm, nuk ka nevojë për karburant, ka një rregullim automatik të tensionit (AVR) dhe jep tension të pastër sinusoid me fuqi 1000VA / 700 W. Ka port hyrës IEC C13 dhe 2 porte dalës Schuko. Dimensionet e stabilizatorit janë: 153 x 241 x 208 mm dhe ka peshë prej: 9.4kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364141898
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CPS1000E
Lloji:
Tower
Ngjyra:
E verdhë
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
EPS
Përmasat [mm]:
153 x 241 x 208
Pesha [kg]:
9,4
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
AVR, Line-interactive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE