Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS 2000VA / 1600W, XL Tower

Kodi i produktit:
200781
EAN:
4712856270297
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Online
Pesha [kg]:
23,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

584.50 
Ju kurseni : 1.00   (0%)
583.50 € * Përfshirë TVSH-në
0% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky zëvendësues rryme UPS, është produkti më i ri nga kjo markë me një kapacitet prej 2000VA, që ofron performancë të lartë për pajisje, të cilat konsumojnë sasi të madhe të elektricitetit, siq janë pajisjet NAS, serverët dhe pajisje të tjera. Kjo pajisje karikohet brenda 5 orësh. Posedon një numër të madh teknologjish, gjë e cila i ndihmon të ruajë energjinë, dhe kursime ekonomike. Dimensionet e kësaj pajisjeje UPS janë 337 x 196 x 416, dhe një Peshë prej 23.8kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712856270297
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
2 000
Fuqia [W]:
1 800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OLS2000E
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
16
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
6
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
337 x 196 x 416
Pesha [kg]:
23,8
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, AVR

Bashkangjitja UPS 2000VA / 1600W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE