Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC 3000VA LCD RM + (AP9631)

Kodi i produktit:
201276
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Numri i baterive:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

2369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 197.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Smart-UPS është e rekomanduar nga prodhuesit server dhe përdor Burime aktive të energjisë. Ka më shumë se 15 konfigurime të ndryshme të programueshme, Smart-UPS është rrjeti i parë që ka marrë certifikim Energy Star. Ka tregues dinamik të këmbimit të të dhënave dhe vetë testimi i saj automatik siguron besueshmërinë e baterive. Tiparet kryesore të saj janë: Akumulon energji elektrike në sasi të mëdha dhe prodhon energji deri në 3.0 kVA/2.7 kW, kurse tensioni i prodhimi nominal mund të vendoset në 220/230/240 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMT3000RMI2UNC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
3.2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11.5
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
480 x 86 x 683
Pesha [kg]:
44,19
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja UPS APC 3000VA LCD RM + (AP9631) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE