Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Back-UPS 1400VA, AVR

Kodi i produktit:
166671
EAN:
7313043159264
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back –UPS 1400VA AVR është pajisije me dizajn klasik për input të tensionit 230V AC, 50 / 60Hz+/- 3 Hz. Performanca e këtij modeli arrin në 700W dhe 1400VA. Dimensionet e këtij UPS-i janë 215 x 336 x 130 mm dhe ka peshë prej 12 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043159264
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 400
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BX1400U-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11
Lansuar:
24 Shkurt 2015
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
130 x 215 x 336
Pesha [kg]:
12
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja UPS APC Back-UPS 1400VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE