Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Back-UPS RS 900

Kodi i produktit:
89162
EAN:
7313042795876
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Back-UPS 900 APC është një pajisje,e cila siguron furnizim të energjisë për kompjuterin tuaj në ato momente kur keni ndërprerje të papritura të energjisë si dhe mbron kompjuterin nga dëmtimet e mundshme gjatë këtij procesi të ndërprerjes. Komunikimi që e ka me kompjuter, i mundësohet nga USB / RS232. Gjithashtu posedon ekran LCS për shikim të të dhënave të ndryshme të këtij UPS-i. Ka dimensione prej 302 x 103.6 x 381 mm dhe peshon 10.36 kg.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042795876
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
900
Fuqia [W]:
540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BR900G-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
4,6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
16.3
Lansuar:
19 Maj 2011
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
250 x 100 x 382
Pesha [kg]:
10,72
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja UPS APC Back-UPS RS 900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE