Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Power Saving Back-UPS RS 1500, CEE, 230V

Kodi i produktit:
89160
EAN:
7313042687348
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
RS232, USB
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
421.50 
Ju kurseni : 7.00   (2%)
414.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Back-UPS RS 1200, CEE, 230V është pajisje e cila siguron energji për kompjuterin tuaj në ato momente kur keni ndërprerje të papritur të rrymës. Ka kapacitet të rrymës deri në 720 W, respektivisht 1200 VA. Posedon ekran LED ku mund të shihni gjendjen dhe funskionet e këtij UPS-i. Ka dimensione prej 301 x 112 x 380 mm dhe peshë prej 12.7 kg.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042687348
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BR1500G-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5,5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
16
Lansuar:
19 Maj 2011
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
301 x 112 x 380
Pesha [kg]:
12,7
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
RS232, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja UPS APC Power Saving Back-UPS RS 1500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE