Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS APC Smart, 1500VA LCD RM + kartë rrjeti (AP9631)

Kodi i produktit:
201275
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Numri i baterive:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

1262.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 105.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky UPS është i rekomanduar nga prodhuesit e serverëve që përdorin furnizim të pandalshëm të energjisë elektrike me faktor korrigjues (PFC). Përmban më shumë se 15 konfigurime të ndryshme të cilat mund të modifikohen. Bën edhe menaxhim inteligjent të baterisë e cila ofron performancë maksimale. Ky UPS ka një output prej 1.5 kVA / 1 kW. Tensioni optimal mund të vendoset në 220/230/240 V. Ka këto portet RJ-45 10/100 Base-T RJ-45 Serial, SmartSlot dhe USB. Ka edhe ekranin LCD ku paraqitet gjendja e UPS. Ka një bateri e cila rimbushet në kapacitetin maksimal në periudhë prej 3 orë. Dimensionet e tij janë 89 x 432 x 457 mm, kurse pesha 28.58 kg. Është dizajnuar për t'u vendosur në raftin U2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMT1500RMI2UNC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
7,2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
26.5
Lloji:
Rack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
432 x 89 x 457
Pesha [kg]:
28,58
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja UPS APC Smart edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE