Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS APC Smart-RT 1000VA, 230V, ONLINE

Kodi i produktit:
210736
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Numri i baterive:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

1455.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 121.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS APC Smart-RT 1000VA është një pajisje, e cila siguron furnizim të energjisë për kompjuterin tuaj në ato momente kur keni ndërprerje të papritura të energjisë si dhe mbron kompjuterin nga dëmtimet e mundshme gjatë këtij procesi të ndërprerjes. Komunikimi që e ka me kompjuter, i mundësohet nga DB-9 RS-232 smart slot. Kapaciteti i baterisë është 328 VAh. Pajisjet: kabllo sinjali Smart UPS RS-232, kartë rrjeti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SURT1000XLI-NC
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
13,8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
32
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
85 x 432 x 483
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja UPS APC Smart-RT 1000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE