Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower 1000VA 2U XL

Kodi i produktit:
200785
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

668.50 
Ju kurseni : 9.00   (1%)
659.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pajisje UPS me kapacitet prej 1000VA / 900W. Posedon bateri të fuqishme të cilat operojnë me 9AH / 12V. Njësia ofron mbështetje për filtrim EMI / EFI dhe posedon ndërfaqe 1 X RJ11 / RJ45, 1 X 232, 2 X USB dhe 1 x EPO 8 x IEC C13. Pajisja përfshin formatin Rackmount / Tower dhe një periudhë të operimit prej 6 minuta. Mundëson furnizim të plotë me energji në vetëm 4 orë. Dimensionet e UPS-së janë 88 x 433 x 430 mm ndërsa pesha e saj është 18 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OL1000ERTXL2U
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Lloji:
Rack, Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
3
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
88 x 433 x 430
Pesha [kg]:
18
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
2 grupe të pavarura të sloteve, EPO, kohëzgjatje më të lartë për ruajtjen e të dhënave rezervë

Bashkangjitja UPS CyberPower 1000VA 2U XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE