Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower BRICS Series II SOHO 1

Kodi i produktit:
192782
EAN:
4712856271249
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti që ofrohet nga CyberPower është anëtar i serisë BRICs II SOHO dhe paraqet një burim rezervë, i cili vjen në treg me një dizajn kompakt dhe ekran LCD. Përdor gjithsej tetë priza me mbrojtje të lartë. Për më shumë, ofron mundësinë e komunikimit me një kompjuter përmes USB-së. Këto elemente e bëjnë këtë produkt ideal për mbrojtje të energjisë për pajisje kompjuterike shtëpie apo zyreje. Performanca e këtij modeli është 600 W dhe kapaciteti i tij prek 1000 VA. Seria BRICs II SOHO nga CyberPower do t’iu ndihmojë shumë në mbrojtjen e pajisjeve tuaja multimedia nga dëmtimi dhe humbja e të dhënave të rëndësishme.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712856271249
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BR1000ELCD-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
6
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
166 x 118 x 288
Pesha [kg]:
6,5
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, USB për karikimin e pajisjeve celulare

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE