Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower Office 2200VA / 1320W LCD

Kodi i produktit:
193748
EAN:
4712364149382
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Serial, USB
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja Green Value GP LCD UPS është zgjidhja më e mirë për furnizim të pastër dhe të qëndrueshëm të energjisë.

Panel LCD vazhdimisht tregon statusin e UPS-operacionet kryesore / funksionimin e baterisë dhe vlerën aktuale të energjisë - nivelin e tensionit të prodhimit, llogaritë kohën e rikuperimit, ngarkesën UPS, kapacitetin e baterisë, nivelin e tensionit të futur. Green Value GP LCD UPS është në përputhje me shumë sisteme operative, duke përfshirë Microsoft Windows 98 / Me / 2000 / NT / XP / Vista / UPS dhe menaxhmentit të shtatë softuerik të quajtur PowerPanel® Personal Edition me komunikim nëpërmjet portit USB që është i përfshirë me produktin dhe tregon të dhënat e tilla si tensioni hyrës, mbyllja e planifikuar e sistemit, kapaciteti i mbetur i baterisë, statusi i baterisë, etj.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364149382
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
2 200
Fuqia [W]:
1 320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VALUE2200EILCD
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
8
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
140 x 180 x 326
Pesha [kg]:
14,5
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Serial, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja UPS CyberPower Office 2200VA / 1320W LCD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE