Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower Professional Tower

Kodi i produktit:
174859
Bateri të zëvendësushme :
Numri i baterive:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Serial, USB
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

314.50 
Ju kurseni : 27.00   (9%)
287.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS CyberPower Professional Tower është një zgjidhje ideale për shtëpi dhe për zyra të vogla. Është i pajisur me një rregullues automatik të tensionit (AVR), i cili e stabilizon sinjalin AC dhe mban një tension të sigurt. Përmes kësaj ofron një qëndrueshmëri të energjisë. Ka një ekran LCD i cili ka shumë funksione dhe ofron një pasqyrë të menjëhershme të statusit si dhe fuqisë së baterisë. Ky UPS ofron tension prej 50 VA / 675 W. Ka 6 porte output IEC dhe funksione të nevojshme për mbrojtje kundër tensionit të lartë dhe çarkut të shkurtë. Lidhet me pajisje përmes portit USB. Ky UPS ka 2 bateri që zakonisht mund të rimbushen për një periudhë kohore prej 8 orësh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të zëvendësushme :
EAN:
4712364143397
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
750
Fuqia [W]:
675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PR750ELCD
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Lansuar:
18 Korrik 2015
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
162 x 349 x 138
Pesha [kg]:
6,6
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Serial, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, konektor EPO, ekran LCD, slot për SNMP

Bashkangjitja UPS CyberPower Professional Tower edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE