Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton 1500 RT2U

Kodi i produktit:
92487
Bateri të zëvendësushme :
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
27,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

892.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një zëvendësues rryme UPS i cili siguron output me tension rryme prej 230V të përshtatshëm me 200V, 208V, 220V, 230V dhe 240V. Natyrisht, ofron mundësinë e komunikimit me kompjuter përmes ndërfaqes USB. Për kontroll të pajisjes është dizajnuar paneli i komandimit LCD me shumë funksione . Përmes një niveli të trefishtë të karikimit, produkti siguron zgjatjen e jetëgjatësisë së baterisë për 50%. Dimensionet e tij janë 441 x 522 x 86.2 mm dhe peshon 27.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të zëvendësushme :
EAN:
7431720358752
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5PX1500iRT
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5.5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
19
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
4
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Rrjet, server
Përmasat [mm]:
441 x 522 x 86,2
Pesha [kg]:
27,6
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS Eaton 1500 RT2U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE