Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS EATON 5PX

Kodi i produktit:
92489
Bateri të zëvendësushme :
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
28.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

982.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 81.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësuesi i rrymës UVP 5PX EATON, është një pajisje për sigurimin e furnizimit me energji të kompjuterit, pas ndonjë ndërprerjeje të papritur të energjisë elektrike. Posedon efikasitet ekstrem të energjisë dhe mundësinë për të matur konsumin e energjisë. Për shkak të konfiguracionit të segmenteve të ngarkesës, gjatë një ndërprerje të energjisë mbyll sistemet më pak të rëndësishme. Këto segmente mund të menaxhohen nga distanca. Fuqia Backup siguron mirëmbajtjen e baterisë, që është e aftë për të siguruar energji të prodhimit deri në 1,980V, respektivisht. 2200VA. Ky burim siguron efikasitet të lartë deri në 99% dhe ofron një tension prej 230V. Dimensionet e këtij produkti janë 441 x 522 x 86.2mm dhe një peshë prej 28.5kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të zëvendësushme :
EAN:
7431720358820
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
2 200
Fuqia [W]:
1 980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5PX2200iRT
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
15
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
4
Numri i prizave:
9
Përdorimi:
Rrjet, server
Përmasat [mm]:
441 x 522 x 86,2
Pesha [kg]:
28.5
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS EATON 5PX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE