Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton 5S 1500i, 1500VA

Kodi i produktit:
131081
EAN:
7431724370200
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
11,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS Eaton 5S 1500 është i projektuar për një input të tensionit me gamë tolerance prej 175 deri 275V, dhe siguron output të tensionit prej 230V (e rregullueshme deri në 220V, 230V, 240V). Ngarkesa maksimale e këtij modeli është 1500VA/900W, koha e mbështetjes së pajisjeve është 11 minuta në ngarkesë 50% dhe 8 minuta në ngarkesë 70%. Përmban bateri kompakte dhe të mbyllura hermetikisht të cilat mund të zëvendësohen. Është e pajisur me një port input C14 dhe tetë porte French. Ofron mbrojtje edhe për Tel / Fax / Modem / Internet dhe Ethernet. Lidhet me pajisje përmes USB dhe HID, që e bën të përshtatshëm me shumicën e sistemeve operative (Windows Vista, 7 dhe 8, Linux, Mac OS X). Dimensionet e tij janë 250 x 87 x 382 mm, kurse pesha e tij është 11 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724370200
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5S1500i
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop, për të dhëna
Përmasat [mm]:
250 x 87 x 382
Pesha [kg]:
11,8
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Veçori tjera:
AVR

Bashkangjitja UPS Eaton 5S 1500i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE