Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS EATON 5S 700i, 700VA

Kodi i produktit:
131083
EAN:
7431724368948
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
250 x 87 x 260
Përdorimi:
Desktop, workstation, rrjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

167.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e re e furnizimit të energjisë së pandërprerë (UPS) Eaton 5S siguron një UPS me dimensione kompakte shumë efikase. Dizajni i tyre mundëson instalim të lehtë në çdo mjedis zyreje. Posedon vendosje vertikale, për shembull, në ekran apo horizontalisht nën një monitor. Megjithatë, përdorimin e tyre mund ta gjejmë jo vetëm në zyrë, por edhe në shtëpi. Burimi Backup EATON 5S 700i është projektuar për një lloj të tensionit 175 për 275 V, dhe siguron prodhimin e tensionit 230 V. Ngarkesa maksimale e modelit është 700 VA / 400W. Përmban një bateri të mbyllur hermetikisht

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724368948
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
700
Fuqia [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5S700i
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lansuar:
20 Qershor 2013
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop, workstation, rrjet
Përmasat [mm]:
250 x 87 x 260
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja UPS EATON 5S 700i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE