Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS EATON 5SC 1000

Kodi i produktit:
136242
EAN:
7431720451644
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

426.50 
Ju kurseni : 40.00   (9%)
386.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS Eaton 5SC është kompakte dhe me dizajn elegant që përfshinë drita LCD të cilat tregojnë statusin e njësisë në kohë reale. UPS EATON 5SC 1000 është projektuar për një tension hyrës prej 184 deri 276V dhe siguron prodhimin tensionit 230V. Ngarkesa maksimale e këtij modeli është 1000VA/700W, dhe në ngarkesë prej 50% qëndron deri në 13 minuta, kurse në 70% ngarkesë qëndron 9 min.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720451644
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5SC1000I
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
13
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
210 x 150 x 340
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS EATON 5SC 1000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE