Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS EATON 5SC 1500, 1500VA

Kodi i produktit:
136243
EAN:
7431720451712
Lloji:
Tower
Teknologjia:
RS232, USB
Pesha [kg]:
15.2
Përmasat [mm]:
210 x 150 x 410

Si të porosisim në Gjirafa50?

574.50 
Ju kurseni : 16.00   (3%)
558.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS Eaton 5SC është kompakte dhe me dizajn elegant që përfshinë drita LCD të cilat tregojnë statusin e njësisë në kohë reale. UPS EATON 5SC 1000 është projektuar për një tension hyrës prej 184 deri 276V, dhe siguron prodhimin tensionit 230V. Ngarkesa maksimale e këtij modeli është 1000VA/700W, dhe në ngarkesë prej 50% qëndron deri në 13 minuta, kurse në 70% ngarkesë qëndron 9 min.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720451712
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
1 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5SC1500I
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
13
Lansuar:
14 Shtator 2013
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
210 x 150 x 410
Pesha [kg]:
15.2
Teknologjia:
RS232, USB
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS EATON 5SC 1500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE