Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS EATON 5SC 750i

Kodi i produktit:
136245
EAN:
7431720451576
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
RS232, USB
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
10.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 
Ju kurseni : 19.00   (7%)
248.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e re e furnizimit të energjisë së pandërprerë UPS Eaton 5SC siguron një dimenzion kompakt me ekranin LCD të montuar, në të cilin tregohet statusi i njësisë në kohë reale si dhe rezultatet. Dizajni i tyre efikas lejon instalimin e lehtë në çdo mjedis zyre. Eaton 5SC siguron mbrojtës interaktiv, të përballueshëm dhe të besueshëm për mbrojtjen e serverëve të vegjël. Falë Ekranit LCD ofrohet një pasqyrë e parametrave si inputit dhe outputit të tensionit, ngarkesat, nivelit të baterisë dhe kohës së parashikuar për mbështetje. PSU Eaton 5SC 750i është projektuar për një tension me tolerancë nga 184 deri 276 V, dhe siguron prodhimin të tensionit 230 V (i rregullueshëm 220, 230 V V, 240 V). Ngarkesa maksimale e modelit është 750 VA / 525 W. Sistemi i baterisë mbështetet nga një sistem tri-fazor e cila zgjat jetën e baterisë për 50% më shumë. Pajisja përfshin portin USB që mundëson integrim automatik të sistemeve operative (Windows Vista, 7 dhe 8, Linux, Mac OS X).


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720451576
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
750
Fuqia [W]:
525
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5SC750I
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
12
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
210 x 150 x 340
Pesha [kg]:
10.4
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
RS232, USB
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS EATON 5SC 750i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE