Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton 9E 6000

Kodi i produktit:
192688
EAN:
7431720676610
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
6 000
Fuqia [W]:
4 800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1766.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 147.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garancioni i këtij produkti vlen vetëm nëse instalimi bëhet në mënyrë profesionale dhe humbet në rast të instalimit joadekuat. Ky zëvendësues rryme, apo ndryshe i njohur si UPS, ofron një mbrojtje të energjisë, me një çmim të përballueshëm. Ky zëvendësues rryme është ideal për përdorim në industri. në vende të kujdesit shëndetësor., si dhe në vende të aplikimit të telekomunikacionit. Ka një faktor fuqie 0.8, gjë e cila ju lejon të lidhni më shumë sesa vetëm një pajisje. Ekrani i kësaj pajisjeje, ju mundëson të shihni sasinë e baterisë së mbetur. Kërkojnë kohë shumë të shkurtër mbushjeje me bateri, që do të iu vie shumë në ndihmë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720676610
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
6 000
Fuqia [W]:
4 800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9E6Ki
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Datová centra, Server
Përmasat [mm]:
709 x 263 x 613
Pesha [kg]:
68
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
Online
Veçori tjera:
Kohë të zgjeruar të ruajtjes, slot për karta

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE