Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Eaton Ellipse ECO

Kodi i produktit:
92792
EAN:
3553340620812
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
4.1
Përmasat [mm]:
263 x 81 x 235

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
165.50 
Ju kurseni : 21.00   (13%)
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gama e re e UPS nga Eaton Ellipse ECO siguron dimensione kompakte të UPS dhe ndalës tensioni të rrymës me standard IEC 61643-1. Forma apo dizajni i tyre mundëson instalim të lehtë në çdo ambient të zyrës. Për kursim të energjisë dhe funksionin EcoControl ( modele USB) dizajni i ri sjell kursim më të madh të energjisë krahasuar me gjeneratën e kaluar të UPS. Pajisja ka një ekran LED që të dini jetëgjatësinë e baterisë. Dimensionet e pajisjes janë 263 x 81 x 235 mm me një peshë prej 4.1 kg.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340620812
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
800
Fuqia [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EL800USBFR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11
Lansuar:
14 Qershor 2011
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
263 x 81 x 235
Pesha [kg]:
4.1
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE