Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Eaton Ellipse ECO

Kodi i produktit:
92792
EAN:
3553340620812
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
4.1
Përmasat [mm]:
263 x 81 x 235

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
165.50 
Ju kurseni : 8.00   (5%)
157.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gama e re e UPS nga Eaton Ellipse ECO siguron dimensione kompakte të UPS dhe ndalës tensioni të rrymës me standard IEC 61643-1. Forma apo dizajni i tyre mundëson instalim të lehtë në çdo ambient të zyrës. Për kursim të energjisë dhe funksionin EcoControl ( modele USB) dizajni i ri sjell kursim më të madh të energjisë krahasuar me gjeneratën e kaluar të UPS. Pajisja ka një ekran LED që të dini jetëgjatësinë e baterisë. Dimensionet e pajisjes janë 263 x 81 x 235 mm me një peshë prej 4.1 kg.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340620812
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
800
Fuqia [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EL800USBFR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11
Lansuar:
14 Qershor 2011
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
263 x 81 x 235
Pesha [kg]:
4.1
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja UPS Eaton Ellipse ECO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE