Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Eaton Ellipse PRO 1600 FR

Kodi i produktit:
131344
EAN:
7431724380100
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
275 x 82 x 390

Si të porosisim në Gjirafa50?

378.50 
Ju kurseni : 56.00   (15%)
322.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eaton Ellipse PRO 1600 FR është një furnizues energjie rezervë UPS me opsion të konvertimit të dyfishtë. Monitori LCD ofron informata në lidhje me statusin e UPS-së dhe vlerat e matura. Ka edhe opsione të avancuara të konfigurimit. Ky model është i pajisur me EcoControl që kursen deri në 25% të energjisë në krahasim me gjeneratat e mëparshme të UPS. Pajisja përfshin një port të komunikimit USB. Është dizajnuar për një input të tensionit me gamë të tolerancës prej 165 deri në 258 V dhe ofron një output të tensionit prej 230 V. Ngarkesa maksimale e energjisë së modelit është 1600 VA / 1000 W.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724380100
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 600
Fuqia [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELP1600FR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lansuar:
20 Qershor 2013
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
275 x 82 x 390
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Bashkangjitja UPS Eaton Ellipse PRO 1600 FR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE