Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton Ellipse PRO 850 FR

Kodi i produktit:
131261
EAN:
7431724374024
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
260 x 82 x 285

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eaton Ellipse PRO 850 është një UPS me parametra kompakt i cili ka të ndërtuar një ekran LCD që tregon informacione të rëndësishme rreth statusit dhe vlerave të matura të UPS-së. Po ashtu, me ndihmën e ekranit mund ta konfigurojmë fare lehtë pajisjen. Forma e tij e sheshtë na lejon për një instalim të lehtë në çdo mjedis zyre apo shtëpie. Mund ta vendosim edhe vertikalisht apo horizontalisht. Ky model është i pajisur me EcoControl që e kursen energjinë më shumë në krahasim me gjeneratat e vjetra të UPS-ve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724374024
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
850
Fuqia [W]:
510
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELP850FR
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lansuar:
20 Qershor 2013
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop, Workstation, pajisje për rrjet
Përmasat [mm]:
260 x 82 x 285
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS Eaton Ellipse PRO 850 FR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE