Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Fortron Champ TW 3000VA

Kodi i produktit:
202679
EAN:
4711140487618
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
RS232, USB
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
27,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
443.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërprejet e energjisë mund të iu shkaktojnë probleme të ndryshme. Fortron Champ TW 3000VA është një bateri rezervë për energji elektrike, e cila ka madhësi kompakte dhe mund të bartet shumë lehtë. Ky model ka kapacitet prej 3000VA dhe 2700W. Mund të lidhet me pajisje të ndryshme elektrike, ka 4 socket, një USB dhe një port RS232. Për lidhjen e kompjuterit përdoret porti i USB-së. Për paralajmërim, ajo posedon një indikator me një sinjal zëri. Indikatori tregon për gjendjen e baterisë, edhe kur ajo është e ulët, mbingarkesën si dhe gabimet. Pajisja është e ndërtuar me gjashtë bateri 12V / 9 Ah, të cilat mund të rimbushen deri në 90%, në vetëm 4 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140487618
Faza (hyrëse/dalëse):
3:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF24A1807
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
3+
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lloji:
4x IEC C13Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
6
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
421 x 190 x 318
Pesha [kg]:
27,6
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
RS232, USB
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS Fortron Champ TW 3000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE