Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Fortron FSP FP 2000, 2000VA

Kodi i produktit:
166321
EAN:
4711140487663
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
11
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
194.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS Fortron FSP FP 2000 siguron një burim të energjisë me madhësi kompakte i cili është i lehtë për tu bartur dhe kështu nuk ka problem të vendoset në afërsi të serverëve apo kompjuterëve. Performanca e këtij modeli është 2000VA / 1200W. Ka katër socket që kanë mbrojtje nga shkarkesat, për tu lidhur me pajisje të ndryshme elektrike. Pajisja është ndërtuar me një bateri 12V / 9A që mbushen për 4 deri në 6 orë me kapacitet 90%.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140487663
Fuqia [VA]:
2 000
Fuqia [W]:
1 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF12A0800
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
5
Lansuar:
30 Janar 2015
Lloji:
4x prizaTower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182
Pesha [kg]:
11
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Frekuencë interaktive

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE