Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS - Fortron FSP Nano 600

Kodi i produktit:
153088
EAN:
4711140481401
Fuqia [VA]:
600
Fuqia [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF3600210

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 
Ju kurseni : 7.00   (9%)
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërprerjet e energjisë mund t'i luftojnë të gjithë pronarët ose operatorët e konfigurimeve kompjuterike të serverëve. Fuqia rezervë për kohën e nevojshme që në mënyrë të sigurt të ndalojë funksionimin e njësisë ofron burimet e tepërta të energjisë. Ato, pas një dëmtimi të energjisë mund të mbulojnë sasi të caktuar të kohës të përfshirë në pajisje, dhe, përdoruesi merr një mundësi për të ndërprerë në mënyrë të sigurt proceset në funksionim dhe jashtë funksionimit, të pajisjeve të cekura. Fortron FSP 600 ofron një burim rezervë të energjisë me madhësi kompakte që është e lehtë për tu mbajtur dhe kështu nuk ka problem për ta vendosur atë afër serverëve ose kompjuterëve.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140481401
Fuqia [VA]:
600
Fuqia [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF3600210
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Lansuar:
5 Qershor 2014
Lloji:
2x prizaTower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
207 x 82,5 x 228
Pesha [kg]:
2.7
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Off-line

Bashkangjitja UPS - Fortron FSP Nano 600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE